Back to 'Vacancies' page

Sumperk, 2019-03-11

Hledáme nového kolegu, novou kolegyni na pozici Technolog

Co Vás čeká?

  • zajišťování a organizování technologické přípravy výroby,
  • navrhování toku materiálu, návaznosti pracovišť apod.,
  • vypracování technologických předpisů, norem spotřeby práce a technologičnosti konstrukce,
  • zajištění časového měření rozborovými metodami a jejich vyhodnocení,
  • ověřování nových postupů výroby, spolupráce na realizaci technologických změn a inovačních aktivit.

Jaké dovednosti byste měli mít?

  • VŠ technického směru,
  • znalost technického kreslení ve strojírenství,
  • znalost zásad tvorby technologických postupů,
  • zkušenost na obdobné pozici.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • možnost profesního růstu,
  • sílu a stabilní zázemí mezinárodní společnosti CeramTec a hlavně příjemný kolektiv a skvělý tým, který drží při sobě a vzájemně se podporuje,
  • bodový systém cafeterie 4.000Kč ročně,
  • 13. plat,
  • zvláštní bonus za přítomnost,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na stravování,
  • odměna za pracovní a životní jubilea,
  • příspěvek na společenské a sportovní akce.

Životopisy s Vašimi kontaktními údaji můžete zaslat na veverkova@ceramtec.cz nebo kontaktujte personální oddělení: Michaela Veverková, tel.: 778 464 449.